Fresh Wrocław owoce do biura
O nas

Firma Fresh świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży hurtowej owoców i warzyw oraz niezbędnych artykułów dla Państwa firmy. Zajmujemy się zaopatrzeniem dla hurtowni, sklepów, gastronomii, firm cateringowych, sieci sklepowych, hoteli, biur jak i obsługą imprez okolicznościowych.
Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na Wrocław-Dolny Śląsk, całorocznych Polskich pomidorów malinowych produkcji Siechnice Polskie Pomidory oraz pomidorów czerwonych malinowych, ogórka świeżego zielonego, różnego rodzaju pomidorów koktajlowych produkcji Vegapol i T.Mularski. Celem naszym jest profesjonalna obsługa, wysoka jakość naszych produktów i co najważniejsze zadowolenie naszych klientów. Staramy się dla Państwa być jak najlepszym i elastycznym partnerem w handlu i transporcie towarowym. Udoskonalamy i urozmaicamy nasz asortyment w najróżniejsze produkty z całego świata, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Firma posiada samochody przystosowane do transportu warzyw i owoców, zaopatrzone w chłodnie i spełniające wymogi sanitarne.

 

Zamówienia:

Zamówienia prosimy składać telefonicznie pod numerem:

+48500017303 od godziny 17-23

lub mailowo pod adresem
zamowienia@fresh.wroclaw.pl od godziny 8:-23

zamówienia na warzywa obierane do godziny 18:00

godziny dostawy ustalamy elastycznie  wg potrzeby kontrahenta

 

Opieka kontrahenta :

każdy nasz kontrahent może liczyć na naszą pomoc, doradztwo oraz systematyczne informacje o zmiennych produktach oraz cenach wg sezonu również każdy nasz kontrahent ma przydzielonego opiekuna ,który jest do Państwa dyspozycji

Zapraszamy do współpracy